Fåtölj Lindome

Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome
Fåtölj Lindome

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, gustavianskt lindomearbete, träskuren dekor, bonat lövträ

Skador, lagningar

230680

2014-02-21