Byrå i empirestil

Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

BYRÅ med två lådor, empirestil, mässingsbeslag, höjd 75, 68x42 cm, nyckel finns

Skador och lagningar

230682

2014-02-21