Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (4) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm
Smärre emaljskador
230683
2014-02-21