Robert Thegerström kolteckning
2014-02-24
230714
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Självporträtt", osignerad, kolteckning, 45x30 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Veck