Kaffeskedar silver

Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESKEDAR, 6 st., förgyllt silver, Jakob Engelberth Torsk, Stockholm 1880-tal (olika årsstämplar), SUPSKEDAR, 1 par, Köpenhamn 1895, längd 19,5 cm, SUPSKED, Thune, längd 14 cm, silver, vikt ca 295 g

Kaffeskedar med monogram

230736

2014-02-21