Gustavianska stolar

Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 1 par, gustavianska provinsarbeten, 1800-tal, bemålade

Bruksslitage, förstärkningar

230742

2014-02-22