Barockstol

Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, senbarock, 1700-tal, bemålad, senare ryggbricka

Omarbetad, bruksslitage

230746

2014-02-22