Savonettur 18 k guld
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FICKUR, 18 k guld, savonett, ca 1910, breguetspiral, svanhals, emaljtavla, innerboett i 18 k, insida märk stämplad CB 524, diameter 52 mm, totalvikt ca 89 g
Glas saknas, smärre bucklor, fungerar ej
230756
2014-02-22