Savonettur 18 k guld

Savonettur 18 k guld
Savonettur 18 k guld
Savonettur 18 k guld
Savonettur 18 k guld
Savonettur 18 k guld
Savonettur 18 k guld
Savonettur 18 k guld
Savonettur 18 k guld

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FICKUR, 18 k guld, savonett, ca 1910, breguetspiral, svanhals, emaljtavla, innerboett i 18 k, insida märk stämplad CB 524, diameter 52 mm, totalvikt ca 89 g

Glas saknas, smärre bucklor, fungerar ej

230756

2014-02-22