Robert Thegerström teckning

Robert Thegerström teckning
Robert Thegerström teckning
Robert Thegerström teckning
Robert Thegerström teckning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Dödskalle, signerad och daterad Robert Thegerström Jan 1877, blyertsteckning på papper, 54x38 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Hål efter häftstift

230784

2014-02-24