Robert Thegerström teckning
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Dödskalle, signerad och daterad Robert Thegerström Jan 1877, blyertsteckning på papper, 54x38 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Hål efter häftstift
230784
2014-02-24