Robert Thegerström teckning

Robert Thegerström teckning
Robert Thegerström teckning
Robert Thegerström teckning
Robert Thegerström teckning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Döddansare, signerad R Thegerström 1877, kolteckning, 38x60 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, veck

230785

2014-02-24