Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
TEKOPPAR med FAT, 5 st, TEKANNA, porslin, Kina, 1800-tal, konturerat brätte, med dekor av guld och järnrött, kannans höjd 15 cm, 2 stemcups, porslin, orientalisk dekor medföljer
Skador, lagningar
230789
2014-02-22