Robert Thegerström olja
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Sommarnatt no 591", osignerad , olja på duk, 40,5x52,5 cm, Intygad a tergo av Elin Thegerström, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Hål efter häftstift
230805
2014-02-24