Robert Thegerström olja

Robert Thegerström olja
Robert Thegerström olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Sommarnatt no 591", osignerad , olja på duk, 40,5x52,5 cm, Intygad a tergo av Elin Thegerström, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Hål efter häftstift

230805

2014-02-24