Bo E Lundqvist blandteknik

Bo E Lundqvist blandteknik
Bo E Lundqvist blandteknik
Bo E Lundqvist blandteknik
Bo E Lundqvist blandteknik

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDQVIST, Bo (född 1934): Komposition, signerad och daterad Bo E Lundqvist 95, collage/blandteknik,121x90 cm

230843

2014-02-22