Bo E Lundqvist blandteknik
2014-02-22
230843
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUNDQVIST, Bo (född 1934): Komposition, signerad och daterad Bo E Lundqvist 95, collage/blandteknik,121x90 cm