Hugo Vilfred Pedersen oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PEDERSEN, Hugo Vilfred (1870-1959): Sittande arbisk man, signerad Hugovp, olja på duk, 29x21 cm

230848

2014-02-22