Väggpendyl gustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad Joh. Nyberg, Stockholm (Johan N, 1740-1801), förgylld, höjd ca 80x47 cm, pendel och nyckel finns

Ytslitage

230868

2014-02-22