Klubbat för:
6 400 SEK
2 000 SEK
LEKSAKSHUND på hjul, Steiff, ca 1920-tal, i form av pudel, hjul av trä, höjd 41 cm
Skador, omarbetad troligen senare hjul
230871
2014-02-22