Axel Peters oljemålning

Axel Peters oljemålning
Axel Peters oljemålning
Axel Peters oljemålning
Axel Peters oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETERS, Axel (1863-1942): Stilleben med frukt, signerad Ax Peters 1937, olja på pannå, 32x45 cm

230885

2014-02-22