Ruth Goldmann-Grosin etsning

Ruth Goldmann-Grosin etsning
Ruth Goldmann-Grosin etsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLDMANN-GROSIN, Ruth (född 1941): "Frukt III", signerad, E.A. , färgetsning, 49x49 cm

230897

2014-02-22