Jan Brazda blandteknik

Jan Brazda blandteknik
Jan Brazda blandteknik
Jan Brazda blandteknik
Jan Brazda blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRAZDA, Jan (född 1917-2011): Tre gracer, signerad och daterad -4(?), blandteknik på papper, 75x48 cm

230929

2014-02-22