Stolar Arne Jacobsen

Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, "Myran", Arne Jacobsen, 1970-71, svarta, stålben
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

230955

2014-02-23