Fåtöljer Eva

Fåtöljer Eva
Fåtöljer Eva
Fåtöljer Eva
Fåtöljer Eva
Fåtöljer Eva
Fåtöljer Eva
Fåtöljer Eva
Fåtöljer Eva
Fåtöljer Eva
Fåtöljer Eva

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Eva låg", Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft, skiktlimmat böjträ, klädsel i grön textil
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

230965

2014-02-23