Stolar i ek

Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, Offecct Interiör AB, ek, läderklädd sits
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador, lagningar

230970

2014-02-23