Stolar i ek

Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek
Stolar i ek

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

STOLAR, 8 st, Offecct Interiör AB, ek, läderklädd sits
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Skador, lagningar

230971

2014-02-23