Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, Fagerhults Belysning, blågråtonad plast, diameter 44 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

230973

2014-02-23