Karmstol Eva

Karmstol Eva
Karmstol Eva
Karmstol Eva
Karmstol Eva
Karmstol Eva
Karmstol Eva
Karmstol Eva
Karmstol Eva
Karmstol Eva
Karmstol Eva
Karmstol Eva
Karmstol Eva

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, "Eva låg", Bruno Mathsson, firma Karl Mathsson Värnamo 1959, stomme i bok, sits i svart läder, brännmärkt
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Omfattande skador

230975

2014-02-23