Sekretär Louis XV-stil

Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil
Sekretär Louis XV-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-talets början, fanerad i bl a valnöt, beslag i mässing, höjd 105, 84x58 cm

Nycklar saknas, smärre slitage

230986

2014-02-23