Mosse Stoopendaal oljemålning
2014-02-23
230988
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Ekorrar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1921, olja på duk, 54x37 cm