Mahjongspel

Mahjongspel
Mahjongspel
Mahjongspel
Mahjongspel
Mahjongspel
Mahjongspel

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAHJONGSPEL, Kina, 1900-talets början, spelbrickor i elfenben och bambu, svenska instruktionsböcker daterade 1924 medöljer, originaletui

Böcker med slitage, 3 brickor saknas

231004

2014-02-23