Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MAHJONGSPEL, Kina, 1900-talets början, spelbrickor i elfenben och bambu, svenska instruktionsböcker daterade 1924 medöljer, originaletui
Böcker med slitage, 3 brickor saknas
231004
2014-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här