Leif Johansson olja

Leif Johansson olja
Leif Johansson olja
Leif Johansson olja
Leif Johansson olja
Leif Johansson olja
Leif Johansson olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, 120x80 cm

231017

2014-02-23