Svante Kede oljemålning

Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KEDE, Svante (1877-1955): Sydländsk druvplockare, sign Svante Kede, olja på duk, 58x46 cm

Smärre ytskador

231027

2014-02-23