Bänk från Nationalmuseum

Bänk från Nationalmuseum
Bänk från Nationalmuseum
Bänk från Nationalmuseum
Bänk från Nationalmuseum
Bänk från Nationalmuseum
Bänk från Nationalmuseum
Bänk från Nationalmuseum
Bänk från Nationalmuseum

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, 1900-talets andra hälft, bemålad i rosa, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

231043

2014-02-23