Bord i ek sekelskifte

Bord i ek sekelskifte
Bord i ek sekelskifte
Bord i ek sekelskifte
Bord i ek sekelskifte
Bord i ek sekelskifte
Bord i ek sekelskifte
Bord i ek sekelskifte
Bord i ek sekelskifte
Bord i ek sekelskifte
Bord i ek sekelskifte

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, omkring 1900, ek, lådor i sarg, beslag i mässing, svarvade ben, höjd 74, 140x74 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, skador

231049

2014-02-23