Karmstolar Kukkapuro

Karmstolar Kukkapuro
Karmstolar Kukkapuro
Karmstolar Kukkapuro
Karmstolar Kukkapuro
Karmstolar Kukkapuro
Karmstolar Kukkapuro
Karmstolar Kukkapuro
Karmstolar Kukkapuro
Karmstolar Kukkapuro
Karmstolar Kukkapuro

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, "Avarte", Yrjö Kukkapuro, märkta "Design Yrjö Kukkapuro Avarte Made in Finland", stomme i vitt och blått, stoppad sits samt ryggstöd i svart textil
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Bruksslitage

231053

2014-02-23