Bord
2014-02-25
231061
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORD, rektangulär skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd 73, 140x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Slitage