Pall Axel Larsson

Pall Axel Larsson
Pall Axel Larsson
Pall Axel Larsson
Pall Axel Larsson
Pall Axel Larsson
Pall Axel Larsson
Pall Axel Larsson
Pall Axel Larsson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, Axel Larsson, stomme i bonad björk, sits i flätad sadeljord, höjd ca 43 cm,
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

231074

2014-02-23