Serveringsvagn
2014-02-23
231088
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra del, utfällbara klaffar, på gummiklädda hjul, 75, 82x79 cm
Smärre ytslitage, brännmärke på skivan