Skrivbord med hurtasar Italien
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD med 2 lösa hutsar på hjul, Italien, (troligen Unifor), vit laminat, bordets höjd 76, 175x75 cm. nyckar till hurtsarna finn att avhämta på utlämningen.
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
skador
231092
2014-02-23