Skrivbord med hurtasar Italien

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD med 2 lösa hutsar på hjul, Italien, (troligen Unifor), vit laminat, bordets höjd 76, 175x75 cm. nyckar till hurtsarna finn att avhämta på utlämningen.
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

skador

231092

2014-02-23