P A Persson oljemålning

P A Persson oljemålning
P A Persson oljemålning
P A Persson oljemålning
P A Persson oljemålning
P A Persson oljemålning
P A Persson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): Vid strandkanten, signerad PA Persson, olja på duk, ca 37x46,5 cm

231117

2014-02-23