Gideon Börje oljemålning
2014-02-23
231119
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Fjällmotiv med renar, signerad G. Börje, olja på duk, ca65x92 cm