Lasse Johnson

Lasse Johnson
Lasse Johnson
Lasse Johnson
Lasse Johnson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHNSON, Lasse (1899-1992): Hamnen, San Torini, signerad och daterad Lasse Johnson 1935, olja på pannå, ca 46x55 cm

231122

2014-02-23