Ryska stolar
2014-02-24
231156
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STOLAR, 4 st, ryska, S:t Petersburg, empire, fanérade i mahogny
Lagningar, fanérskador