Ryska stolar

Ryska stolar
Ryska stolar
Ryska stolar
Ryska stolar
Ryska stolar
Ryska stolar
Ryska stolar
Ryska stolar
Ryska stolar
Ryska stolar
Ryska stolar
Ryska stolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 4 st, ryska, S:t Petersburg, empire, fanérade i mahogny

Lagningar, fanérskador

231156

2014-02-24