Konrad askim Ekdahl oljemålning
Closed
2014-02-24
231170
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl, olja på duk uppklistrad på pannå, 40x61 cm