Osvald Sirén Kinas trädgårdar

Osvald Sirén Kinas trädgårdar
Osvald Sirén Kinas trädgårdar

Klubbat för:

1 700 SEK

800 SEK

SIRÉN, OSVALD. (2). Kinas trädgårdar och vad de betytt för 1700-talets Europa. I-II. Stockholm 1948-50, halvfranska band
4:o. Kolorerade planscher o.a. ill.

Smärre slitage

231182

2014-02-25