Klubbat för:
1 700 SEK
800 SEK
SIRÉN, OSVALD. (2). Kinas trädgårdar och vad de betytt för 1700-talets Europa. I-II. Stockholm 1948-50, halvfranska band
4:o. Kolorerade planscher o.a. ill.
Smärre slitage
231182
2014-02-25