Böcker och häften om mattor textilier och tapeter

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER och HÄFTEN, (28), huvudsakligen mattor textilier och tapeter, bla "Svenska textilier", mm

Slitage och skador

231190

2014-02-25