Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER, HÄFTEN, ca 25 volymer, huvudsakligen konst och konsthantverk samt möbler, bl a "Svenska möbler 1890-1990" och "Danska möbler före 1848"
Slitage och skador
231201
2014-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här