Porslinsfat

Porslinsfat
Porslinsfat
Porslinsfat
Porslinsfat

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, 1 par, porslin, Japan, 1800-tal, diameter 30 cm

tillverkningsdefekter, krackeleringar

231202

2014-02-25