Olle Krantz oljemålning

Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Begravning till blommornas dag", signerad och daterad a tergo Olle Krantz-1985, olja på duk, 66x75 cm

231218

2014-02-24