Gunnar Pettersson akvarell

Gunnar Pettersson akvarell
Gunnar Pettersson akvarell
Gunnar Pettersson akvarell
Gunnar Pettersson akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTERSSON, Gunnar (född 1947): Ormvråk, signerad och daterad Gunnar Pettersson 81, akvarell, 48x35 cm
Handgjord delvis förgylld ram

231229

2014-02-24